• دسته بندی
   هیچ دسته محصولی متناسب با جستجو شما پیدا نشد
   • تولید کننده
    هیچ تولید کننده ای با مطابق با جست و جوی شما پیدا نشد
   • Products
    محصول مورد نظر شما یافت نشد.
     • بلاک
      No blog posts were found that matched your criteria.

     خرید گیفت کارت آمازون

     Filters
     12
     محصولات
     of
     40
     گیفت کارت 5 دلاری آمازون کانادا
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
      گیفت کارت 15 پوندی آمازون انگلیس
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
      گیفت کارت 10 دلاری آمازون استرالیا
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
     گیفت کارت 50 دلاری آمازون کانادا
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
      گیفت کارت 50 دلاری آمازون استرالیا
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
     گیفت کارت 20 دلاری آمازون آمریکا
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
      گیفت کارت 50 درهمی آمازون امارات متحده عربی
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
      گیفت کارت 100 درهمی آمازون امارات متحده عربی
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
     گیفت کارت 50 پوندی آمازون انگلیس
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
     گیفت کارت 25 پوندی آمازون انگلیس
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
     گیفت کارت 50 یورویی آمازون آلمان
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید
     گیفت کارت 25 یورویی آمازون آلمان
     . لطفاً قبل از خرید گیفت کارت آمازون با پشتیبانی تماس بگیرید

     خرید گیفت کارت آمازون

     آمازون شرکتی معروف و محبوب است که در حوزه فناوری و تکنولوژی اعتبار بالایی را به دست آورده است. در حقیقت، این شرکت تمرکز اصلی خود را روی تجارت الکترونیک و محصولات فناوری محور قرار داده است و جزو پنج شرکت برتر در حوزه فناوری در کشور آمریکا شناخته می‌شود. می‌توان گفت، خرید گیفت کارت آمازون بهترین ابزار برای وارد شدن به دنیای فروشگاهی این شرکت است و این گیفت کارت‌ها را می‌توان آسان‌ترین راه دسترسی به خدمات و محصولات آن دانست.

     شرکت آمازون توسط جف بزوس رهبری می‌شود و از محصولات ارزنده آن می‌توان به انواع ابزارهای الکترونیکی، لوازم منزل، نرم افزارهای ویندوز و تلفن همراه و محصولات دیجیتال اشاره کرد. با استفاده از کدهای موجود در گیفت کارت می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن به تمامی این محصولات دسترسی داشت و در کمترین زمان حساب کاربری شما در این وب سایت شارژ خواهد شد.

     خرید گیفت کارت آمازون و نحوه استفاده از آن

     با خرید گیفت کارت آمازون شما به کدهای دیجیتالی دسترسی خواهید داشت که این کدها در واقع همان رمز شارژ برای حساب آمازون خواهند بود. کدهای موجود در هر گیفت کارتی مختص یک بار استفاده است و در صورت استفاده برای اولین بار، برای بارهای بعدی باید کارت جدیدی خریداری شود.

     مهم‌ترین نکته در مورد به کار بردن گیفت کارت‌ها این است که باید با آی پی کشور مورد نظر که روی گیفت کارت‌ها نوشته شده است، وارد سایت آمازون شوید. به کارگیری گیفت کارت‌ها آسان است و تنها کافی است تا یک حساب کاربری را در وب سایت این شرکت ایجاد کنید. البته، در صورتی که از قبل حسابی داشته باشید، باید وارد حساب کاربری شده و قسمت Redeem Gift Cart را برگزینید.

     در این قسمت می‌توان با وارد کردن کد موجود حساب کاربری را شارژ کرد. این کد زمان خرید گیفت کارت آمازون برای شما ارسال شده است و باید گفت، هر کدام از آن‌ها اختصاصی و یک بار مصرف هستند.

     در صورتی که با آی پی کشور مورد نظر وارد حساب کاربری شوید و کد موجود را به دقت وارد کنید، حساب کاربری در همان لحظه شارژ خواهد شد و می‌توانید به محصولات دیجیتال آن دسترسی داشته باشید.

     مقدار شارژ گیفت کارت آمازون

     قبل از خرید گیفت کارت آمازون بهتر است مقدار و مبلغ مورد نیاز را محاسبه کنید. گیفت کارت‌ها در انواع مختلفی وجود دارند و براساس نیاز می‌توان کدهای چند دلاری تا چند صد دلاری را نیز خریداری کرد.

     در واقع، آمازون با ارائه این روش بهترین و سریعترین راه ممکن برای دسترسی به محصولات و خدمات خود را برای مخاطبان فراهم کرده است. شاید بتوان گیفت کارت‌ها را بهترین قابلیت برای دسترسی به خدمات شرکت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی به شمار آورد که با به کارگیری آن‌ها تنها چند لحظه مورد نیاز است تا بتوان حساب کاربری را شارژ کرد. باید گفت، پس از شارژ کردن حساب کاربری کدها تاریخ انقضایی ندارند و هر زمانی که به آن‌ها نیاز داشته باشید می‌توانید از آن برای خریداری محصولات استفاده کنید.

     مزایای خرید گیفت کارت آمازون

     با خرید گیفت کارت آمازون محصولات متنوع و بسیار زیادی در وب سایت این شرکت در دسترس هستند که می‌توان گفت تمامی سلیقه‌ها را نیز پوشش می‌دهند. این محصولات می‌توانند محصولات دیجیتالی مانند لایسنس نرم افزار باشند یا شاید شامل مواردی مانند کتاب یا مجلات معتبر جهانی شود. البته، باید گفت به دلیل محدودیت‌ها ارسال بعضی از محصولات به کشور ایران وجود ندارد اما بسیاری از محصولات دیجیتال در اختیار کاربران ایرانی نیز قرار دارند.

     شما با استفاده از کدهای موجود در گیفت کارت می‌توانید حساب کاربری را شارژ کنید و پس از آن محصولاتی مانند کتب الکترونیک، لایسنس نرم افزار، فیلم و سایر موارد از طریق این وب سایت قابل خریداری هستند. باید گفت، پس از خرید گیفت کارت‌های آمازون و شارژ کردن حساب، فایل یا لینک دانلود هر محصول خریداری شده در ایمیل کاربری دریافت خواهد شد که با آی پی کشور مورد نظر می‌توان آن را دریافت کرد.

     با استفاده از گیفت کارت به کدام محصولات دسترسی داریم؟

     تمامی محصولات این شرکت با استفاده از خرید گیفت کارت آمازون در دسترس کاربران هستند. با این حال، به دلیل وجود محدویت ارسال بعضی از محصولات به کشور ایران می‌توان از روش‌های دیگری نیز استفاده کرد. برای نمونه، می‌توان با خریداری یک محصول آدرس آشنایان در خارج از کشور را انتخاب کرد تا ارسال محصول با واسطه انجام پذیرد.

     باید گفت، دریافت محصولات دیجیتال پس از خریداری به صورت آنی انجام می‌شود و از مهم‌ترین آن‌ها باید به کتاب‌های الکترونیکی و لایسنس نرم افزارها اشاره کرد. در فروشگاه آمازون محصولات تلفن همراه اندروید و آیفون نیز وجود دارند که از محبوب‌‌ترین محصولات به شمار می‌روند.

     همچنین، از محصولات دیجیتال دیگر می‌توان به محتوای ویدیویی نیز اشاره کرد که جزو جدیدترین عناوین روز دنیا هستند. به بیان بهتر، گیفت کارت‌ها بهترین روش برای دسترسی به منابع عظیم دیجیتال و کتب مختلف به شمار می‌روند.

     نکات مهم در استفاده از گیفت کارت Amazon

     نکات متعددی وجود دارد که مطمئنا پس از خرید گیفت کارت آمازون باید آن‌ها را مورد توجه داشته باشید. این نکات شامل توجه به کشور مورد نظر است که روی هر گیفت کارت وجود دارد و براساس آن باید آی پی نیز تغییر پیدا کند.

     گیفت کارت‌های خریداری شده معمولا دارای تاریخ انقضا در شارژ کردن حساب نیستند اما بهتر است پس از خریداری کردن آن، حساب کاربری شارژ شود. پس از شارژ کردن حساب دیگر محدودیت زمانی برای خرید محصولات وجود ندارد.

     شما می‌توانید کدها را در مبالغ مختلف خریداری کنید که تا چند هزار دلار نیز وجود خواهند داشت. این کدها را که روی هر گیفت کارت وجود دارند، می‌توان به دوستان و آشنایان نیز هدیه داد. همچنین تنوع قیمتی کارت‌ها به صورتی است که می‌توان دقیقا به مبلغ مورد نظر حساب آمازون را شارژ کرد.

     ممکن است شما نیاز به افزایش اعتبار حساب کاربری داشته باشید که شاید با استفاده از یک عدد گیفت کارت این امر امکان پذیر نباشد. در این صورت می‌توانید از کارت‌های متنوع استفاده کنید و در هر بار حساب کاربری را به مقدار مورد نیاز شارژ کنید.

     خرید گیفت کارت آمازون با روشی آسان و سریع

     باید گفت خرید گیفت کارت آمازون با روشی آسان و بدون دردسر فراهم شده است و شما می‌توانید بدون نیاز به کارت‌های بانکی مستر کارت یا ویزا حساب کاربری خود را در آمازون شارژ کنید. در واقع، این نوع کارت‌ها مشکلات بسیاری را دارند اما استفاده از یک گیفت کارت می‌تواند روشی بهتر و سریعتر تلقی شود‌. خوشبختانه این کارت‌ها دارای مبالغ متنوعی نیز هستند و براساس نیاز می‌توان هر رده قیمتی را انتخاب و در زمان دلخواه از آن استفاده کرد.

     back to top
     Filters